Hva kan vi hjelpe deg med?

Ansatte

Ansatte

Stig-Thore Grønås

Stig-Thore Grønås er firmaets daglig leder og er installatør.

Epost: post@abcelektro.no eller stig@abcelektro.no
Mobil: 930 88 923

Marius Bentzen

Marius Bentzen er elektroingeniør med over 17 års erfaring i faget

Epost: marius@abcelektro.no
Mobil: 911 15 263

Madelen Melbøe

Madelen er Økonomi og HR-ansvarlig og har vært ansatt i 2år

Epost: madelen@abcelektro.no
Mobil: 404 71 484

Kim Axel Pechieu

Kim Axel er montør og ble ansatt i 2010

Epost: kim@abcelektro.no
Mobil: 917 42 853

Chris-William Gjestemoen Rønning

Chris-William er tekniker og ble ansatt i 2015

Epost: cwr@abcelektro.no
Mobil: 980 54 998

Aron Folmoe

Aron er prosjektleder og ble ansatt i 2012

Epost: aron@abcelektro.no
Mobil: 941 63 962

Rune Ideus Larsen

Rune er montør og ble ansatt i 2016

Epost: rune@abcelektro.no
Mobil: 905 67 245

Petter Auen

Petter er montør og har ble ansatt i 2014

Epost: petter@abcelektro.no
Mobil: 952 49 573

Daniel Kulling

Daniel er montør og ble ansatt i 2015

Epost: daniel@abcelektro.no
Mobil: 402 45 167

Kai André Holst

Kai André er montør og ble ansatt i 2010

Epost: kai@abcelektro.no
Mobil: 472 60 067

Kevin Holcomb

Kevin er lærling og ble ansatt i 2020

E-post: kevin@abcelektro.no
Mobil:

Katrine D. Berg

Katrine er lærling og ble ansatt i 2021

Epost: katrine@abcelektro.no

Julian Bruun

Julian er lærling og ble ansatt i 2022

E-post: julian@abcelektro.no

Mobil:

Christian Hedley Enger

Christian Hedley Enger er montør og ble ansatt i 2021

E-post: christian.enger@abcelektro.no
Mobil: 484 73 073

Alexander Vingmark

Alexander er montør og ble ansatt i 2022

Epost: alexander@abcelektro.no

Epost: 459 73 992

Kristoffer Rygh

Kristoffer er lærling og ble ansatt i 2021

Epost: kristoffer@abcelektro.no

Ørjan Storvik Fjørtoft

Ørjan er montør og ble ansatt i 2022

Epost: orjan@abcelektro.no
Mobil: 412 70 148

Raymond Sveen

Raymond er montør og ble ansatt i 2022

Epost: raymond@abcelektro.no

Epost: 459 05 220