Hva kan vi hjelpe deg med?

Ansatte

Ansatte

Stig-Thore Grønås

Stig-Thore Grønås er firmaets daglig leder og er installatør.

Epost: post@abcelektro.no eller stig@abcelektro.no
Mobil: 930 88 923

Marius Bentzen

Marius Bentzen Elektroingeniør med over 17 års erfaring i faget

Epost: marius@abcelektro.no
Mobil: 911 15 263

Madelen Melbøe

Madelen er Økonomi og HR-ansvarlig og har vært ansatt i 2år

Epost: madelen@abcelektro.no
Mobil: 404 71 484

Kim Axel Pechieu

Kim Axel er montør og har vært ansatt i 10år

Epost: kim@abcelektro.no
Mobil: 917 42 853

Kai André Holst

Kai André er montør og har vært ansatt i 10år

Epost: kai@abcelektro.no
Mobil: 472 60 067

Aron Folmoe

Aron er prosjektleder og har vært ansatt i 10år

Epost: aron@abcelektro.no
Mobil: 941 63 962

Rune Ideus Larsen

Rune er montør og har vært ansatt i 5år

Epost: rune@abcelektro.no
Mobil: 905 67 245

Petter Auen

Petter er montør og har vært ansatt i 5 år

Epost: petter@abcelektro.no
Mobil: 952 49 573

Daniel Kulling

Daniel er montør og har vært ansatt i 5år

Epost: daniel@abcelektro.no
Mobil: 402 45 167

Chris-William Gjestemoen Rønning

Chris-William er tekniker og har vært ansatt i 5 år

Epost: cwr@abcelektro.no
Mobil: 980 54 998

Jørn Marcus Elstad

Jørn Marcus er montør og har vært ansatt i 3år

E-post: joern@abcelektro.no
Mobil: 458 66 496

Adrian Taranrød

Adrian er montør og har vært ansatt i 3år

E-post: adrian@abcelektro.no
Mobil: 471 54 416

Michael Knudsen

Michael er montør og har vært ansatt i 4år

Epost: michael@abcelektro.no
Mobil: 476 68 494